produkty

Kontenery

Małopolska Wytwórnia Maszyn Brzesko Sp. z o.o. to producent kontenerów na odpady różnego typu oraz pojemników na gruz.

Kontener na odpady - przeznaczenie

W swojej ofercie posiadamy standardowe pojemniki o pojemności od 110l do 2200l oraz kontenery specjalne o pojemności od 5 do 60m3 - różnego przeznaczenia:

Kontenery na odpady komunalne
Kontenery na gruz
Kontenery na odpady segregowane
Kontenery do usypiania chorych zwierząt (wersja szczelna)
Kontenery do wywozu bioodpadów
Kontenery do wywozu odpadów poubojowych
Kontenery z możliwością zagęszczania prasą hydrauliczną
inne - wg. indywidualnych potrzeb Klienta

Indywidualne zamówienia realizowane są według szczegółowych wytycznych zleceniodawcy, uwzględniające specyficzne dane w zakresie pojemności, wymiarów oraz przeznaczenia kontenera. Rzetelne wykonanie gwarantuje wykwalifikowana kadra pracownicza, rozbudowany park maszynowy jak również długoletnie doświadczenie na krajowym rynku.

Kontener na gruz i inne odpady - dobór odpowiedniego pojemnika

W przypadku kontenerów istotnym jest, by wybrać odpowiednią pojemność zbiornika oraz jego rodzaj, tak by był dostosowany do potrzeb zamawiającego. Kontener na odpady i gruz przekraczający konkretne zapotrzebowanie generuje koszty np. dzierżawy. Z kolei zbyt mały pojemnik wymusza częstsze jego opróżnianie, co wiąże się z dodatkowymi kosztami transportu oraz dezorganizacją pracy. Oprócz pojemności kontenera ważną kwestią jest konstrukcja pojemnika, którą zasadniczo można podzielić na dwie podstawowe kategorie: zakryta i odkryta.

Kontener na odpady budowlane odkryty sprawdza się szczególnie w przypadku remontów mieszkań położonych na wyższych piętrach budynku. Budowlańcy nie mając innej możliwości, wyrzucają zgromadzony gruz z okna przez rynnę lub rurę transportową bezpośrednio do kontenera umieszczonego na zewnątrz budynku. Konstrukcja otwarta zwiększa powierzchnię użytkową i ułatwia dostęp do pojemnika.

Natomiast kontener na odpady budowlane zamknięty sprawdzi się, kiedy zaistnieje potrzeba pozostawienia pojemnika na noc wraz z jego zawartością. Zamknięcie pozwoli uchronić kontener przed szkodnikami czy gryzoniami oraz zabezpiecza zgromadzone odpady przed rozwiewaniem podczas transportu.

Kontenery na odpady budowlane i komunalne - parametry techniczne

W ofercie znajdują się pojemniki standardowe o pojemności od 110 litrów do 2200 litrów oraz dodatkowe o pojemności od 5 do 60m3. Najmniejsze kontenery tego typu sprawdzają się w przypadku drobnych odpadów powstałych m.in. w czasie remontu, natomiast kontenery na gruz o największej pojemności mieszczą odpady wielkogabarytowe i ciężkie. Pojemniki ze zwiększoną pojemnością spełnią swoją rolę jako kontener na odpady budowlane, gdzie pozostają gruz, papa oraz podobne materiały.
MWM Brzesko - producent kontenerów na odpady

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami, a także wykonaniem ich wyceny, zapraszamy do kontaktu z nami

skontaktuj się z nami